laupäev, august 16, 2008

Andruss veteranide võistlusel Leedus II

See nädal avaldasid Leedukad internetis ka eelmisel nädalavahetusel toimunud võistluse tulemused. Laupäeval 10. augustil toimunud 3.5MHz võistlusel tuli Andres Talver II kohale M40 klassis. Aasta tagasi oli Andruss samal võistlusel 4. Kohal käisid ka pillitreeningutel Kalle Kuusik ja Andres Viira, kes kasutasid võistlust peilingute harjutamiseks keerulistes oludes. Teatavasti jooksis Kalle 2005 aasta Euroopa MV-l veel eliitklassis M21 ning tuli tagasi 144MHz 16. kohaga.

reede, august 15, 2008

Uus leht

Viimastel aastatel on vanad rebasejahimehed hakanud nii usinalt liigutama, et vana domeeni võimalused jäid ajale jalgu ja tuli kolida kodulehega hoopis teise formaati ja hoopis teise serverisse. Loodetavasti hakkab nüüd ka siia tihedamalt postitusi tiksuma, sest põhjust kribada on ju küllaga...

Näiteks 2007 käis Andruss Leedukate juures oma vormi proovimas ja see aasta agiteeris ta ka teisi eesti mehi Leetu dessanti tegema. Seda ka sai tehtud ning lisaks käis veel Andres Taanis Põhjamaade MM-l. Kõik üritused toimusid paduvõsas, sest kuulu järgi peaks ka Lõuna-Koreas toimuv 2008 aasta MM rada olema sarnastes ja veel keerulisemates tingimustes ning eestlased teevad sinna 3-mehelise dessandi Finnairi kaasabil. Rasketeks oludeks on aga vaja ju harjutada...

pühapäev, juuli 16, 2006

Eestlased võitsid Põhjamaade lahtised meistrivõistlused raadioorienteerumises

Pildid ja tulemused
Turus 15-16. juulil toimunud Põhjamaade lahtistel meistrivõistlustel raadioorienteerumises Eestit esindanud Andres Talver ja Tarmo Gede võitsid individuaalsed esikohad vastavalt 80 meetri ja 2 meetri lainealas.